niedziela, 3 lutego 2013

Hey !

Dzisiaj postanowiłam zrobić post o wcześniej wspomnianym filmie pod pt  UKRYTA MIŁOŚĆ , który kończy się jutro . Jest to bardzo fajny film . Trudny w opowiedzeniu , ponieważ dzieję się wiele akcji . W tym serialu gra wielu aktorów , ale ja wymienię  najważniejszych .

  Luciana jest główną bohaterką  . Rodzi dziecko , które póżniej zostaje porwane , przez żonę ojca jej dziecka  matkę , która była jej teściową  i matkę Gali .


                    


 Rodrigo wcześniej miłość Luciany ma dziecko z nią . I ze swoją nową żoną
Patrick brat Rodriga zakochany w Lucianie . Miał wypadek i przez to jeżdżi na wózku , poddaje się operacji , która jest w ostatnich odcinkach . Niestety umiera na stole operacyjnym .


Brat Luciany . Pobiera się z siostrą Rodriga . 
Gala odbiera Lucianie męża i zachodzi z nim w ciąże , aby go zatrzymać . 
   Siostra i matka Rodriga .  Przyjaciele , którzy odnajdują małego chłopczyka wyrzuconego na śmietnik  . Opiekują się dzieckiem .


Oraz pozostali bohaterowie :Okey to by byli już wszyscy .  Lubię filmy produkcji amerykańskiej są dobrze nagrane i ciekawe . Nie wiem , ale może w ferie dam drugi wpis o ulubionym filmie bo mam ich dwa .Jeśli ktoś zamierza obejrzeć ten serial na internecie to bardzo polecam ! Dziś spojrzałam w kalendarz i uświadomiłam sobie , że za tydzień mamy ferie zimowe , zimy może na dworze nie widać bo śniegu jest dosyć mało , ale jakby nasze województwo ferie miało jako pierwsze w co wątpię to śniegu było do groma . Jutro mam spr. z j . rosyjskiego i chyba będę pisać dyktando z j . polskiego . Dobra to ja już lecę . Pa ! Pa !

4 komentarze:

 1. Cześć, Twój blog bardzo mnie zaciekawił. ;)
  Może jesteś zainteresowana wzajemną obserwacją?
  Ja już dołączyłam do obserwatorów!

  Pozdrawiam
  mandyemilyrainbow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny blog <3
  + nowa notka http://tanecznedusze.blogspot.com/2013/02/zimowe-zdjecia.html?showComment=1359919302227#c5695986349976392001
  + Obserwujemy?:)

  OdpowiedzUsuń
 3. dlaczego pierwszy raz go widze:)mysle ze bym przepadla
  obserwuje:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna recenzja :)
  Obserwuję i zapraszam ;*

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz z góry dziękuje .
Zachęcam abyście podali link swojego bloga , na pewno wejdę .