niedziela, 27 stycznia 2013

Hey !

Na pierwszy rzut oka , zauważyliście nowy nagłówek , która zrobiła mi Gosia , a oto link jej bloga : KLIK . Bardzo jej dziękuje . I zapraszam do odwiedzenia jej bloga , ponieważ jest fajny i ciekawy .Dziś również byłam na dworze i mam kilka zdjęć swoich tak dla odmiany .Więc zapraszam do zerknięcia :
Dziś było zimno  , jak zawsze  . Jutro poniedziałek , znowu tydzień chodzenia do szkoły jakieś sprawdziany , prace domowe i w ogóle szkolne obowiązki , Mimo to czasem mi się nudzi w wakacje , ale to się zdarza 3 , 4 razy .

Chciałam dodać , więcej zdjęć tylko po dłuższym pobycie na dworze zrobiłam się troszkę czerwona . I z tego powodu są tylko 4 . Nietypowy post przełożyłam na najbliższy tydzień , ponieważ przy nim trzeba troszkę czasu , ale obiecuje , że się pojawi . Mam małą prośbę do czytelników , macie jakieś pomysł na rysunek o haśle :  POWIEDZMY STOP NIEBEZPIECZEŃSTWOM W WAKACJĘ : jeśli tak to proszę o napisanie w komentarzu . To chyba będzie wszystko co mam do napisania w dzisiejszym dniu . Pa ! Pa !

2 komentarze:

 1. naprawdę świetne
  Zapraszam na mojego i liczę na to samo jeśli ci się spodoba
  http://willbefineee.blogspot.com/
  Będzi mi bardzo bardzo miło!

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwujemy ?

  Ja już

  werka-werciuuus.blogspot.com ;*

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz z góry dziękuje .
Zachęcam abyście podali link swojego bloga , na pewno wejdę .