sobota, 16 marca 2013

Hey !


Już prawie kończy się sobota , dla jednych fajna dla jednych zła . Moja była najnormalniejszą sobotą pod słońcem . O 8 : 00 byłam na mszy , więc dzień zaczęłam religijnie . Po powrocie posprzątałam w pokoju bo trochę tego bałaganu było z tygodnia . Nudząc się przypomniałam sobie o kartkówce z języka rosyjskiego i o sprawdzianie z historii , no i jak na razie umiem to pierwsze , może to z powodu zamiłowanie do tego języka . Pewnie niektórzy wiedzą , że rosyjski jest moim ulubionym przedmiotem , więc dlatego uczę się go z przyjemnością . Za chwilę będę oglądać The Voice of Poland - przesłuchania w ciemno . Nie wiem jak wy , ale ja lubię tego typu programy , a powiem , że jest ich sporo np .


-  X Faktor .
-  Must Be The Music .
-  Top Model .
-  Got Tu Dance .
-   Mam Talent .

Oczywiście wszystko programy wersji Polskiej , czasem lecą wersje zagraniczne , lecz ja oglądając je czuje się tak dziwnie , jednak wole oglądać coś , co jest z mojego kraju . Mimo dobrego samopoczucia , pogoda daje się we znaki . Szkoda , że nie może być tak jak sprzed dwu-tygodni . Ah , pamiętam te ciepłe dni , krótkie , ale za to ciepłe . No i znowu rozmarzyłam się o wiośnie , ale cóż , kto o niej nie myśli . Jednym z takich poważniejszych zdarzeń było zaginięcie mojego kota , który miał na imię Franio . Nie wiem co się z nim stało wyszedł z domu wieczorem i tak już go od trzech dni nie ma . Szkoda go bo , ponieważ był na prawdę fajnym kotem , może jeszcze wróci , miejmy nadzieje . Z boku macie jego zdjęcie . No to co ja lecę . Pa ! Pa !

5 komentarzy:

 1. Hej!
  Lubie twojego bloga. ;) Często wpadam.
  Zapraszam do mnie: jula656.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja rowniez lubie top model :)

  Zapraszam..^^

  OdpowiedzUsuń
 3. lubię top model :)

  juleczkablog.blogspot.com -skomentuj :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłosiłaś się u mnie w konkursie na design. Jest problem bo nie dodałaś się do obserwatorów na blogu Madlen (madleniaa.blogspot.com) jeśli się dodasz u Madlen będziesz nadal w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz z góry dziękuje .
Zachęcam abyście podali link swojego bloga , na pewno wejdę .