wtorek, 26 marca 2013

Hey !

Dziś będzie taki nietypowy , a zarazem ciekawy post pod tytułem : Dziwne wynalazki codziennego użytku : . To jest taka notka bardziej do poczytania , składająca się z 4-5 urządzeń .
1 . Tego typu umywalki są na prawdę fajną rzeczą . Myjesz sobie zęby , a zarazem widzisz pożyteczne zwierzątka . W takim czymś widzimy również roślinki , więc mi taka umywalka przypadła do gustu . A wam ? 2 . Chyba każdy chciałby się , na takim łóżku wyspać ? Ja widząc to coś na prawdę mile się zaskoczyłam . Z tego co wiem , jest komfortowe i przyjemne w leżeniu .3 . Kolejnym ciekawym wynalazkiem są tego typu długopisy . Ja sama nie lubię ich , aż tak grubych , ponieważ nie wygodnie mi się piszę , ale są kuszące i mimo wszystko chciała bym je wypróbować .


4 . Każdemu znany przedmiot . Jemy w nim śniadanie , obiad i kolację . Nie wiem jak wy , ale ja z chęcią zjadłabym np . obiad z takiego talerzyka  . Może nie akurat w tym robocie , ale w czymś  weselszym , czemu nie ? .
 5 . Stojące w urzędach , szkołach i biurach . Służące nam , ludziom  : a są nimi takie fikuśne stojaki . Na przykład te są takie bardziej przeznaczone dla dzieci , ale , mimo to , ja bym tam chętnie powiesiła kurtkę .

Mam nadzieje , że ten post , przypadł wam do gustu . Tak na prawdę , wymyśliłam go pisząc do was słowo : Hey ! . Może dziwne , ale realne . Jeszcze w skrócie napiszę co u mnie , a więc w szkole wszystko w porządku . Dostałam jedną ocenę , a była nią : 5 . Jutro ostatni dzień przed feriami Wielkanocnymi , czyli jakoś trzeba będzie się przemęczyć , a potem ? , a potem jak z górki : adoracja , codzienna msza , posprzątanie domu i  przygotowanie potraw i itp . Już nie mogę się doczekać , lubię tego typu święta . A , więc , będę lecieć . Pa ! Pa !


2 komentarze:

  1. Hehe Fajne te rzeczy :D

    Zapraszam; http://lovee-fashioon.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. fajne i ciekawe te rzeczy :) :D
    alyy-alii.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz z góry dziękuje .
Zachęcam abyście podali link swojego bloga , na pewno wejdę .