niedziela, 10 marca 2013

Hey !

Dziś zakończyły się Rekolekcje . Ogólnie były one fajne . Kazanie mówił pustelnik , powiem , że nawet chciało mi się słuchać . Na samym końcu dawał nam różańce , są na prawdę ładne . Dziś pisałam wypracowanie z j . polskiego o temacie : W Królestwie Wiosny : . I postanowiłam , że je wstawię .

Gdy tak sobie wieczorem siedziałam , rozmyślając o wiośnie , której bardzo pragnęłam . Znużona zasnęłam . Poczułam zapach lasu i cudowny śpiew ptaków . Wokół było pełno zieleni , a las był usłany śnieżnobiałymi przebiśniegami . Myślałam , że jestem panią tego królestwa . Postanowiłam zwiedzić to przepiękne miejsce oraz zapytać się kogoś o drogę powrotną . Niestety nikogo nie znalazłam rozmyślając co pocznę dalej rozglądałam się w około . Zdziwiła mnie różnorodność roślin oraz zapachów . To było na prawdę piękne widoki , że w prost nie mogłam wyjść z zachwytu . Nagle coś zaszeleściło przestraszona zaczęłam biec . Przez nieuwagę potknęłam się i upadłam . Gdy się ocknęłam okazało się , że to tylko sen . By się upewnić wyjrzałam przez okno i doznałam rozczarowania , ponieważ za oknem nadal leżał śnieg .

 Nie jestem najlepsza w pisaniu ich . Jutro mam spr . z przyrody ogólnie się nauczyłam tylko sobie jeszcze przed snem przypomnę . A teraz czas na kilka zdjęć w moim wcześniej wspomnianym sweterku nietoperka .
No to lecę . Pa ! Pa !


4 komentarze:

 1. Super ♥
  Zapraszam na nowego posta
  fashionkarolina.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. powodzenia na sprawdzianie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne zdjęcia:D

  http://fotolivekate.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na nową notkę : ) http://jusinks.blogspot.com
  Ps.
  Fajnie wyszłaś na tych fotkach. Życzę połamania długopisu na sprawdzianie.

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz z góry dziękuje .
Zachęcam abyście podali link swojego bloga , na pewno wejdę .