wtorek, 22 stycznia 2013

Hey !

Dzisiejszy post będzie składał się z 3 części .

1 . Podziękowanie 
2 . Nietypowy post nr . 2
3 . Co dziś u mnie .


1 . Podziękowanie . Bardzo dziękuje za rekordową liczę wejść w jednym dniu a było ich aż 82 ! Oraz za poszerzającą się liczbę obserwatorów . Ciągle nie mogę w to uwierzyć , ale na szczęście to jest prawda heh . W ogóle z dnia na dzień jest coraz więcej odwiedzin , które są miłym zaskoczeniem .

Liczba wyświetleń dzisiaj
37
Liczba wyświetleń wczoraj
82
Liczba wyświetleń w ostatnim miesiącu
933
Łączna liczba wyświetleń
1 383

2 .Nie typowy post nr . 2  Dziś będzie znowu inny  post ze względu  na wczorajszą liczbę komentarzy o treści pozytywnej . Bardzo się ciesze , że wam się spodobał mi również odpowiada tego typu post . Pewnie zastanawia was o czym będzie dzisiejsza treść , a więc będzie o fajnych pokrowcach na telefon . Nie którzy je mają a nie którzy nie  . Takie pokrowce chronią telefon , ale i dodają uroku . A oto kilka zdjęć ich .


Są na prawdę fajne oraz śmieszne . 


3 . Co dziś u mnie .  Nuuuda w szkole mieliśmy 7 lekcji na 5 część klasy poszła na cmentarz druga część nie ja byłam w tej 2 części , ponieważ na dworze jest zimno około  - 10  lub - 15 . Dzisiaj dostałam 5 z plastyki i 4 z przyrody . Do domu wróciłam o 15 : 00 . A i jeszcze jedno zapomniałam napisać fajnej sytuacji  . Spróbuje wam jakoś ją opowiedzieć , choć nie jestem w tym dobra . A więc na w - f to była ostatnia lekcja zaśpiewaliśmy pani 100 lat 100 lat bo myśleliśmy , że ma imieniny , ponieważ na wcześniejszej lekcji słychać było właśnie ten śpiew i prawdopodobnie 1 z klas miała w - f . Podchodziliśmy do próby z 5 razy , aż w końcu ktoś zaczął  . Po naszym muzykalnym występie pani powiedziała dziękuje za życzenia z okazji dnia babci  . My speszeni dopiero wtedy zaczailiśmy    , że to dzień babci  . Mimo tej gafy wciąż jestem ciekawa o co chodziło z wcześniejszym wykonaniem na języku  polskim . Być może jakaś klasa miała próbę .

Ps . Radzę tu wejść , fajne : http://www.youtube.com/watch?v=4UEZa2ic7qU

To ja lecę . Pa ! Pa !

5 komentarzy:

 1. Ale świetne futerały :)

  http://hola-felipe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Odwdzięczam się obserwacją. Będę wpadać ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. He he. Ale wpadka. :D

  bloggerrka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny blog ;)
  zapraszam do mnie na konkurs littleredtalksmile.blogspot.com/2013/01/konkurs.html

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz z góry dziękuje .
Zachęcam abyście podali link swojego bloga , na pewno wejdę .