środa, 30 stycznia 2013

Hey !

Dzisiaj był dość zabawny dzień na 5 lekcji , czyli w-f mieliśmy przyozdobić tablicę , ponieważ przedszkolaki robią jutro spóżnione przedstawienie na dzień babci i dziadka . No i nauczycielka powiedziała , że nie umiem grać w ping - pong z tego powodu się zdenerwowałam i nie pomagałam jej . Tylko wygłupiałam się razem z 2 potem 4 dziewczynami oraz z 2 chłopakami . Było śmiesznie , ciekawie , a nawet wygodnie siedzieć na materacu i miękkich klockach ( w sensie takich przeznaczonych do siedzenia ). Dziś okazało się , że moja koleżanka z portalu społecznościowego ma bloga , który jest interesujący . A więc zapraszam do czytania a może nawet do zaobserwowania : KLIK ! .Dziś ku mojemu zdziwieniu rozpoczął się okres roztopów .  Ferie mamy 11 lutego i mam przeczucie , że do tego czasu zostanie mało , albo wcale nie będzie śniegu . Szkoda , ale może są i tego dobre strony ? Nie wiem wolę tego tematu nie roztrząsać . Postanowiłam , że zrobię filmik , ponieważ moja liczba wyświetleń prawie wzrosła do 2 tysięcy a i obserwatorów zebrała się spora gromadka . Dlatego , pod postem możecie zadawać pytania na które odpowiem w filmiku .

   To oczywiście , żart liczba komentarzy , które są pod notkami w pełni mnie zadowalają . hehehe  DAJ KOMENTA  , NIE BĄDŻ ŚWINIA ! Sorry na mojej klawiaturze nie występuje napiszę tak ( ZI ) .
Chciałam dziś wyjść na dwór , ale jakoś się rozmyśliłam do tej pory nie znam powodu mojej zmiany decyzji hehe . Dobra to ja już lecę .

                                                                                                                Pa ! Pa !

1 komentarz:

  1. daję komenta haha :)

    obserwujemy?
    pozdrawiam
    awesome-shadow.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz z góry dziękuje .
Zachęcam abyście podali link swojego bloga , na pewno wejdę .